Acest site este cofinantat din Fondul Social European prin Programul Operational Sectorial Dezvoltarea Resurselor Umane 2007-2013
|
Inregistrare grup tinta
Consultanta on-line!
Domenii de consultanta
>
Antreprenoriat
Cum accesez Programul Antreprenoriat si inovare?
Bun venit, Vizitator

0 Răspunsuri

de cristina pe Duminică, 09.Iunie 2013 07:37
Post Cum accesez Programul Antreprenoriat si inovare?

Buna dimineata,

Am rugamintea sa ma ajutati cu accesarea privind programul "Antreprenoriat si inovare", (respectiv la antreprenoriat si inovare, drept antreprenorial, aptitudini personale antreprenoriale, intraprenoriat si inovare, planul de afaceri). Mentionez ca am depus dosarul fizic la ASE in data de 30.05.2013, iar electronic partial astazi, 09.06.2013 (formular inregistrare a grupului tinta pag1, declaratie date personale, declaratie activitate independenta, copie CI, adeverinta salariat BRD (pentru celelalte documente nu am avut campuri necesare pentru incarcare), detinand user si parola.

Contact: cristinam.ritter@gmail.com (acces dupa ora 19:00) sau cristina.ritter@brd.ro (acces 09:00-18:00), 0723994315.

Multumesc.
Cu stima,
Bucur (Ritter) Cristina-Mihaela

cristina | S-au alăturat discutiilor: Duminică,  09.Iunie 2013 09:19 | Ultima vizită: Sâmbătă,  15.Iunie 2013 10:56
Joo!BB - Newie
Registered
Posturi: 1
Offline Utilizatorul este Offline
Vezi toate postarile utilizatorului

0 Răspunsuri

Resurse

Consultanti

Pentru informaţii detaliate despre celelalte programe cofinanţate de Uniunea Europeană, vă invităm să vizitaţi www.fonduri-ue.ro

Conţinutul acestui material nu reprezintă în mod obligatoriu poziţia oficială a Uniunii Europene sau a Guvernului României

2010 - 2011

Abonare Newsletter

Abonare NewsLetter

Vă puteţi abona la lista de discuţii Newsletter completând formularul de mai jos:
Puteţi alege în orice moment modificarea opţiunilor exprimate sau renunţarea la acest serviciu.